Tvarová stálost

Kvh hranoly http://www.rhobchod.cz/kvh-hranoly-konstrukcni-hranoly.html jsou výborným konstrukčním materiálem vhodným pro stavbu nejrůznějších dřevěných zařízení. Jsou zbaveny všech…

Kvh hranoly http://www.rhobchod.cz/kvh-hranoly-konstrukcni-hranoly.html jsou výborným konstrukčním materiálem vhodným pro stavbu nejrůznějších dřevěných zařízení. Jsou zbaveny všech nežádoucích kazů a díky sušení neobsahují žádné biotické organizmy, proto není nutný protiplísňový nátěr. Také ušetříte na konečné povrchové úpravě. Jejich délka je libovolná a mají egalizované rozměry po celé délce, to znamená, že mají všude stejně přesný profil. Navštivte nás a my Vám poradíme.

Postavíte rychle a levně

Odborníci při stavbě volí značkové kvh prvky, které mají sražené hrany, jsou hoblované, vysušené a bez kazů. Vadné části jsou odstraněny, takže získáváte skutečně kvalitní výrobek s přesnými rozměry. Jsou vhodné pro pohledové i nepohledové konstrukce a odpovídají přísným normám. Využíváme převážně smrkové dřevo z naší provenience, které je pěstováno v rámci udržitelného vývoje a dobře ošetřeno.

You may have missed