Komunikujte s videokonferencemi

Komunikovat ve firmě můžeme mnoha způsoby a patří mezi ně i videokonference http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom , které…

Komunikovat ve firmě můžeme mnoha způsoby a patří mezi ně i videokonference http://www.gestocomm.cz/vyrobce/polycom , které jsou hudbou budoucnosti a nabízí mnoho funkcí, které nám usnadní práci a dopřejí pohodlí. Zajistit si však pro ně stabilní zázemí lze jen se zkušenou společností, která se na tvorbu takových projektů zaměřuje již delší dobu a nabízí tak potřebné dovednosti. Mezi takové společnosti přitom patříme i my a to díky certifikovanému partnerství s Polycom software. Snadno vám tak dokážeme navrhnout místnost přesně na míru vašim potřebám a zajistíme vám tak ideální prostor pro realizaci vašich schůzí, jednání nebo porad.

Vsaďte na špičkové parametry

Kvalitu videokomunikace můžeme měřit mnoha způsoby a často je tak srovnání jednotlivých softwarů složité a náročné. Nejlepším možným měřítkem jsou však parametry, které udávají kvalitu obrazu, zvuku, ale i možného využití. V takovém srovnání pak vybavení Polycom jasně vítězí a nabízí firmám nejen volnost, ale i precizní zobrazení a kvalitní zvuk. Full HD rozlišení (1920×1080) a celé slyšitelné spektrum se pak postará o takřka reálnou komunikaci, kterou lze provozovat ve firmě, doma nebo z pracovní cesty.

You may have missed