• A pokud máte zájem o výklad, můžete zvolit některou z těchto cest:

  ZDARMA: Výklad na nějakou jednoduchou otázku, fofr problém nebo zdarma dělám výklady, které následně použiji jako článek na tento web.

  250,-Kč: Výklad širší, s rozebráním současnosti, minulosti, tendence do budoucnosti, odhalení skryté příčiny potíží, vztahy + Vaše otázky. Výklad posílám emailem ve Wordu, komunikace ohledně otázek po emailu nebo facebooku.

  400,-Kč/hodinu: NOVINKA. Kdo chce z mých karet mít opravdu maximum, nabízím také konzultaci po Skypu. Řešit pak můžeme kartami COKOLIV. Hodinku budu k dispozici jen a pouze Vám.

  Doba, kterou mohu být k dispozici po domluvě: po – čt 8-14 hodin, pá – so: nonstop

   Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

   

   

 • Na tomto místě se budou dále objevovat starší a zajímavé články a informace, které si nezaslouží tak rychlý pád do propadliště dějin.       Tématický seriál o knize Doreen Virtue: V zajetí jídla o nutkavých chutích.  

  Recenze: Brian L. Weiss: Jen láska je skutečná -    Doreen Virtue a její tituly Andělé lásky, výkladový Valentýnský den a Chci změnit svůj život, ale nemám na to čas.

  TAROTOVÝ KURZ PROBÍHÁ PRŮBĚŽNĚ PRÁVĚ ZDE.

  Zajímavý byl rozhovor s Alue K.Loskotovou. ZDE

 • Máme za sebou již tři tématické týdny:

  První byl velmi úspěšný, několik dílů  s ing. Martinem Matoušem o sebeobraně, ten přebral i web TOPVIP.cz.  Dále tu bylo bažení po jídle s Doreen Virtue a týden s vitariánským způsobem života.    Vše najdete ZDE.Smile

   

   

SOUTĚŽ: Vozík a vězení je pro každého

 


Soutěž o tuto knížku, která vzbudila velký a milý zájem, bude rychlá a jednoduchá. Knihu Radky Zaciosové: Vozík a vězení je pro každého získá jeden z vás, který odpoví na otázku, jaká nemoc autorce změnila život a dočasně ji mimo jiné připoutala na vozík.

 

Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na formulář vpravo do 28. ledna 2013 do půlnoci.

Nápovědu najdete v rozhovoru s autorkou, a také v recenzi této knihy.

Cenu věnovalo vydavatelství Eva Holzelová a Nadace T-Soft Eternity, www.nadaceeternity.cz


A ještě, nepište prosím odpovědi do diskuze pod článkem.

Jak již bylo řečeno minule Laughing kdo to udělá, ten dostane přes prsty...

 


 

 

 

Fáze luny

Počasí

Sponzoři

Reklama:

Stránky stvořila

Fáze měsíce

Cancer
Sun in Cancer
Pisces
Moon in Pisces
12 degrees
Waning Gibbous Moon
Waning Gibbous Moon
19 days old
Powered by Saxum

Přihlášení

Nejenmaminkám.cz píše

 • Pochmurné počasí a dlouhodobější absence slunečních paprsků může mít za následek únavu, bolest hlavy, ale i depresi. A věřte tomu nebo ne, když máte tak zvanou "depku", ví o tom i celé vaše okolí a vaši blízcí se mnohdy nevině stanou terči vašich problémů a nářků. V období splínů a deprese si také najednou uvědomíte, že u kafíčka s kamarádkou neprobíráte vzájemné novinky, nýbrž jenom a pouze vaše problémy a vaše starosti. Ty vám totiž v tomto pochmurném období připadají nanejvýš důležité a extra velké!

 • Víte, že první Den dětí nebyl Den dětí, ale Den pro ochranu dětí? Ale hezky od začátku. Úplně první oslava dětí proběhla v roce 1920 v Turecku. Během války za nezávislost Turecka se nejvyšší představitelé nově vzniklého státu shodli na tom, že jejich budoucnost je v dětech, a tudíž si zaslouží být oslavovány. První oslava tak proběhla 23. dubna 1920 a slaví se tam dodnes.

 • Sepíšu celý svůj příběh. V 18 letech jsem neplánovaně otěhotněla. Bohužel jsem byla dohnaná na interupci. Moje rodina mě utvrdila v tom, že bych si opravdu zničila život, že jsem mladá, že jsem si nic neužila a tak dále. Takže tahle část mého života skončila během 14 dnů. Jenže jsem v 19 letech potkala bývalého spolužáka ze základní školy, teda byl o třídu výše, takže on nevěděl, že já vůbec existuji, ale přitom já moc dobře věděla, že patřil mezi problémové žáky.

Soutěžní formulář

Kontaktujte nás

Potvrzením tohoto formuláře akceptujete naše podmínky soutěží a informace o ochraně osobních údajů.
powered by fox contact

Domácí čajovna

Tento magazín vzešel z Domácí čajovny, která  byla dlouhé roky zdatným předchůdcem.

Přihlásit

Stáhnout
Srolovat