• A pokud máte zájem o výklad, můžete zvolit některou z těchto cest:

  ZDARMA: Výklad na nějakou jednoduchou otázku, fofr problém nebo zdarma dělám výklady, které následně použiji jako článek na tento web.

  250,-Kč: Výklad širší, s rozebráním současnosti, minulosti, tendence do budoucnosti, odhalení skryté příčiny potíží, vztahy + Vaše otázky. Výklad posílám emailem ve Wordu, komunikace ohledně otázek po emailu nebo facebooku.

  400,-Kč/hodinu: NOVINKA. Kdo chce z mých karet mít opravdu maximum, nabízím také konzultaci po Skypu. Řešit pak můžeme kartami COKOLIV. Hodinku budu k dispozici jen a pouze Vám.

  Doba, kterou mohu být k dispozici po domluvě: po – čt 8-14 hodin, pá – so: nonstop

   Kontakt: rpetrickova(zavinac)centrum.cz 

   

   


 • Kontakt na redakci a výklady: rpetrickova(zavinac)@centrum.cz  •  

   

   

SOUTĚŽ: Vozík a vězení je pro každého

 


Soutěž o tuto knížku, která vzbudila velký a milý zájem, bude rychlá a jednoduchá. Knihu Radky Zaciosové: Vozík a vězení je pro každého získá jeden z vás, který odpoví na otázku, jaká nemoc autorce změnila život a dočasně ji mimo jiné připoutala na vozík.

 

Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na formulář vpravo do 28. ledna 2013 do půlnoci.

Nápovědu najdete v rozhovoru s autorkou, a také v recenzi této knihy.

Cenu věnovalo vydavatelství Eva Holzelová a Nadace T-Soft Eternity, www.nadaceeternity.cz


A ještě, nepište prosím odpovědi do diskuze pod článkem.

Jak již bylo řečeno minule Laughing kdo to udělá, ten dostane přes prsty...

 


 

 

 

Fáze luny

Počasí

Sponzoři

Reklama:

Stránky stvořila

Fáze měsíce

Libra
Sun in Libra
Leo
Moon in Leo
13 degrees
Third Quarter Moon
Third Quarter Moon
23 days old
Powered by Saxum

Přihlášení

Nejenmaminkám.cz píše

 • V prvním díle seriálu o porodech v zahraničí se nám se svoji zkušeností svěřila maminka dvouletého syna Sama, Helena. Bydlí v Holandsku, kde také rodila. Nejvíce času jí zabírá péče o syna, ráda také cestuje, fotí, vaří, tráví čas s rodinou a přáteli a zážitky ze svého života píše na svůj blog.

 • Rozhodli jste se zútulnit svůj domov a investovat do skutečně kvalitní podlahy? Každý bytový architekt vám řekne, že to, jaký typ nebo druh podlahy zvolíte, je nesmírně důležité. Podlaha totiž dodá každému prostoru specifickou atmosféru a styl. Je dobré do nové podlahy případně investovat, protože tato investice se vám jistě vrátí. Podlaha vám vydrží krásná a použitelná dlouhá léta a bude také mnohem odolnější vůči poškození. Podlahu vždy vybírejte s ohledem na své požadavky a náročnost vašeho rodinného provozu (domácí mazlíčci, malé děti atp.). Vše hraje svou roli.

 • Školní rok začal a většina dnešních rodičů řeší dilema, na jaký kroužek dítě zapsat. Bohužel stále více rodičů chodí do práce a nemá čas se dětem věnovat tak, jak by potřebovaly a proto dávají děti do nejrůznějších kroužků již od školky. Malé děti ve školce mají možnost od 3 let chodit na kroužky Zumby, angličtiny, keramiky, nejrůznějšího cvičení, karate, fotbalu, tenisu a dalších roztodivných aktivit, které školky a školy, pod tlakem doby, nabízejí. Dnes se podíváme na to, zda je to nutné...

Soutěžní formulář

Kontaktujte nás

Potvrzením tohoto formuláře akceptujete naše podmínky soutěží a informace o ochraně osobních údajů.
powered by fox contact

Domácí čajovna

Tento magazín vzešel z Domácí čajovny, která  byla dlouhé roky zdatným předchůdcem.

Přihlásit

Stáhnout
Srolovat