• A pokud máte zájem o výklad, můžete zvolit některou z těchto cest:

  ZDARMA: Výklad na nějakou jednoduchou otázku, fofr problém nebo zdarma dělám výklady, které následně použiji jako článek na tento web.

  250,-Kč: Výklad širší, s rozebráním současnosti, minulosti, tendence do budoucnosti, odhalení skryté příčiny potíží, vztahy + Vaše otázky. Výklad posílám emailem ve Wordu, komunikace ohledně otázek po emailu nebo facebooku.

  400,-Kč/hodinu: NOVINKA. Kdo chce z mých karet mít opravdu maximum, nabízím také konzultaci po Skypu. Řešit pak můžeme kartami COKOLIV. Hodinku budu k dispozici jen a pouze Vám.

  Doba, kterou mohu být k dispozici po domluvě: po – čt 8-14 hodin, pá – so: nonstop

   Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

   

   

 • Na tomto místě se budou dále objevovat starší a zajímavé články a informace, které si nezaslouží tak rychlý pád do propadliště dějin.       Tématický seriál o knize Doreen Virtue: V zajetí jídla o nutkavých chutích.  

  Recenze: Brian L. Weiss: Jen láska je skutečná -    Doreen Virtue a její tituly Andělé lásky, výkladový Valentýnský den a Chci změnit svůj život, ale nemám na to čas.

  TAROTOVÝ KURZ PROBÍHÁ PRŮBĚŽNĚ PRÁVĚ ZDE.

  Zajímavý byl rozhovor s Alue K.Loskotovou. ZDE

 • Máme za sebou již tři tématické týdny:

  První byl velmi úspěšný, několik dílů  s ing. Martinem Matoušem o sebeobraně, ten přebral i web TOPVIP.cz.  Dále tu bylo bažení po jídle s Doreen Virtue a týden s vitariánským způsobem života.    Vše najdete ZDE.Smile

   

   

SOUTĚŽ: Vozík a vězení je pro každého

 


Soutěž o tuto knížku, která vzbudila velký a milý zájem, bude rychlá a jednoduchá. Knihu Radky Zaciosové: Vozík a vězení je pro každého získá jeden z vás, který odpoví na otázku, jaká nemoc autorce změnila život a dočasně ji mimo jiné připoutala na vozík.

 

Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na formulář vpravo do 28. ledna 2013 do půlnoci.

Nápovědu najdete v rozhovoru s autorkou, a také v recenzi této knihy.

Cenu věnovalo vydavatelství Eva Holzelová a Nadace T-Soft Eternity, www.nadaceeternity.cz


A ještě, nepište prosím odpovědi do diskuze pod článkem.

Jak již bylo řečeno minule Laughing kdo to udělá, ten dostane přes prsty...

 


 

 

 

Fáze luny

Počasí

Sponzoři

Reklama:

Stránky stvořila

Fáze měsíce

Gemini
Sun in Gemini
Leo
Moon in Leo
19 degrees
First Quarter Moon
First Quarter Moon
6 days old
Powered by Saxum

Přihlášení

Nejenmaminkám.cz píše

 • Většina nastávajících maminek by ráda rodila přirozeně. Někdy si, ale miminko postaví hlavu a do poslední chvíle ji napíná svou polohou v bříšku. Kdy se dítě otáčí a zda mu v tom můžeme nějak pomoci si dnes řekneme. Před vyzkoušením těchto postupů se poraďte se svým porodníkem.

 • Přinášíme jednoduchý návod na tvorbu pusinek z FIMO hmoty. Předtím si však tuto hmotu ještě představíme. FIMO je druh modelovací hmoty, podobná moduritu, která po zahřátím na určitou teplotu ztvrdne. Dá se péci na 110°C v troubě po dobu 30 minut a nebo ji můžeme 20 minut vařit ve vodě.

 • Každý, kdo někdy budoval vztah, ví, že občas se najdou chvíle, které jsou opravdu těžké. Komunikace vázne, navzájem jste si ublížili. Špatně se to řeší a v nejhorším případě můžete skončit rozchodem. Ale rozchod nemusí být jediným východiskem z těžkých situací. Jenom proto, že věci teď nejsou tak veselé jako bývaly, neznamená, že se vztah už nedá zachránit. Otázkou je pouze jak?

Soutěžní formulář

Kontaktujte nás

Potvrzením tohoto formuláře akceptujete naše podmínky soutěží a informace o ochraně osobních údajů.
powered by fox contact

Domácí čajovna

Tento magazín vzešel z Domácí čajovny, která  byla dlouhé roky zdatným předchůdcem.

Přihlásit

Stáhnout
Srolovat