•  PŘEJU  šťastné vykročení do roku 2015!

  Kompletní výklad Vaší životní situace

  Nabízím kompletní výklad psanou formou s možností následné konzultace. Součástí rozsáhlého výkladu bude:

  -          Výklad tendencí na celý rok

  -          Základní astrologický rozbor

  -          Výklad typu „konstelace“: Vy a vlivy a události kolem Vás

  -          Hlubší vhledy do jednotlivých oblastí (runy, orákulum vizí)

  -          Můžete přidat až 7 otázek (vztahy, práce, životní směřování)

  -          Cena: 700,-Kč

  Výklad zašlu  po připsání částky emailem + daňový doklad do 48 hodin či dle individuální dohody.

  Za příplatek 300,-Kč (tedy 1000,-Kč za celý výklad) nabízím ještě zhruba hodinovou konzultaci nad nejasnostmi, případně další dotazy formou facebookového chatu nebo skypu.

  Kontakt: rpetrickova(zavináč)centrum.cz

  Používám: Zlatý tarot, Steampunk tarot, Karty Smysl života, Orákulum vizí, vlastní runy apod… dle individuální potřeby klienta.

  Pořád platí nabídka výkladu jen na letošní rok: Výklad VHLED DO příštího roku a rozbor současné vaší situace (vše s adventní náladou a vypracované v tomto magickém čase): 250 Kč 

   

   

   

 • Na tomto místě se budou dále objevovat starší a zajímavé články a informace, které si nezaslouží tak rychlý pád do propadliště dějin.       Tématický seriál o knize Doreen Virtue: V zajetí jídla o nutkavých chutích.  

  Recenze: Brian L. Weiss: Jen láska je skutečná -    Doreen Virtue a její tituly Andělé lásky, výkladový Valentýnský den a Chci změnit svůj život, ale nemám na to čas.

  TAROTOVÝ KURZ PROBÍHÁ PRŮBĚŽNĚ PRÁVĚ ZDE.

  Zajímavý byl rozhovor s Alue K.Loskotovou. ZDE

 • Máme za sebou již tři tématické týdny:

  První byl velmi úspěšný, několik dílů  s ing. Martinem Matoušem o sebeobraně, ten přebral i web TOPVIP.cz.  Dále tu bylo bažení po jídle s Doreen Virtue a týden s vitariánským způsobem života.    Vše najdete ZDE.Smile

   

   

SOUTĚŽ: Vozík a vězení je pro každého

 


Soutěž o tuto knížku, která vzbudila velký a milý zájem, bude rychlá a jednoduchá. Knihu Radky Zaciosové: Vozík a vězení je pro každého získá jeden z vás, který odpoví na otázku, jaká nemoc autorce změnila život a dočasně ji mimo jiné připoutala na vozík.

 

Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na formulář vpravo do 28. ledna 2013 do půlnoci.

Nápovědu najdete v rozhovoru s autorkou, a také v recenzi této knihy.

Cenu věnovalo vydavatelství Eva Holzelová a Nadace T-Soft Eternity, www.nadaceeternity.cz


A ještě, nepište prosím odpovědi do diskuze pod článkem.

Jak již bylo řečeno minule Laughing kdo to udělá, ten dostane přes prsty...

 


 

 

 

Fáze luny

Počasí

Sponzoři

Reklama:

Stránky stvořila

Fáze měsíce

Aries
Sun in Aries
Cancer
Moon in Cancer
8 degrees
First Quarter Moon
First Quarter Moon
7 days old
Powered by Saxum

Přihlášení

Nejenmaminkám.cz píše

 • Snad od nepaměti se mezi dětmi ve školkách a školách vyskytují vši. Každý rodič se lekne, když na dveřích třídy uvidí ceduli s nápisem „Vyskytli se vši, zkontrolujte dětem hlavy“. Hlavou se prožene jako první „Od koho to zase je?“ a následuje „Musím to zkontrolovat. Proboha, co když je má?“ A není divu. V minulosti i ministerstvo zdravotnictví přiznalo, že účinný přípravek na vši není. Vši se stávají rezistentní proti stávajícím přípravkům a hranice mezi sociálními vrstvami se stírají, protože vši dnes může mít i dítě z bohaté rodiny, stejně jako dítě ze sociálně slabší vrstvy. Jak tedy bojovat?

 • Velikonoce jsou spojovány s mnoha symboly, a tak se tyto prvky objevují i v dekoracích, které na tyto svátky připravujeme. Velikonoce a jaro jsou spojovány s rozením mláďat a mláďata se často klubou z vajíček, takže vajíčka budou součástí i této naší velikonoční dekorace. Připravíme si velikonoční věneček s vajíčky a peřím, který můžeme využít k přizdobení svátečního stolu anebo jej zavěsit třeba na vstupní dveře.    

 • "Sedláček rozsívá, ptáček za ním sbírá. Sej, sedláčku, hodně hustě, ať za tebou pěkně roste pšenička zelená.“ (lidová z jižních Čech) Ano, máme zde další z řady tvořivých článků, tentokráte na téma jarní zeleň pro děti.

Soutěžní formulář

Kontaktujte nás

Potvrzením tohoto formuláře akceptujete naše podmínky soutěží a informace o ochraně osobních údajů.
powered by fox contact

Domácí čajovna

Tento magazín vzešel z Domácí čajovny, která  byla dlouhé roky zdatným předchůdcem.

Přihlásit

Stáhnout
Srolovat