•  PŘEJU  šťastné vykročení do roku 2015!

  Kompletní výklad Vaší životní situace

  Nabízím kompletní výklad psanou formou s možností následné konzultace. Součástí rozsáhlého výkladu bude:

  -          Výklad tendencí na celý rok

  -          Základní astrologický rozbor

  -          Výklad typu „konstelace“: Vy a vlivy a události kolem Vás

  -          Hlubší vhledy do jednotlivých oblastí (runy, orákulum vizí)

  -          Můžete přidat až 7 otázek (vztahy, práce, životní směřování)

  -          Cena: 700,-Kč

  Výklad zašlu  po připsání částky emailem + daňový doklad do 48 hodin či dle individuální dohody.

  Za příplatek 300,-Kč (tedy 1000,-Kč za celý výklad) nabízím ještě zhruba hodinovou konzultaci nad nejasnostmi, případně další dotazy formou facebookového chatu nebo skypu.

  Kontakt: rpetrickova(zavináč)centrum.cz

  Používám: Zlatý tarot, Steampunk tarot, Karty Smysl života, Orákulum vizí, vlastní runy apod… dle individuální potřeby klienta.

  Pořád platí nabídka výkladu jen na letošní rok: Výklad VHLED DO příštího roku a rozbor současné vaší situace (vše s adventní náladou a vypracované v tomto magickém čase): 250 Kč 

   

   

   

 • Na tomto místě se budou dále objevovat starší a zajímavé články a informace, které si nezaslouží tak rychlý pád do propadliště dějin.       Tématický seriál o knize Doreen Virtue: V zajetí jídla o nutkavých chutích.  

  Recenze: Brian L. Weiss: Jen láska je skutečná -    Doreen Virtue a její tituly Andělé lásky, výkladový Valentýnský den a Chci změnit svůj život, ale nemám na to čas.

  TAROTOVÝ KURZ PROBÍHÁ PRŮBĚŽNĚ PRÁVĚ ZDE.

  Zajímavý byl rozhovor s Alue K.Loskotovou. ZDE

 • Máme za sebou již tři tématické týdny:

  První byl velmi úspěšný, několik dílů  s ing. Martinem Matoušem o sebeobraně, ten přebral i web TOPVIP.cz.  Dále tu bylo bažení po jídle s Doreen Virtue a týden s vitariánským způsobem života.    Vše najdete ZDE.Smile

   

   

SOUTĚŽ: Vozík a vězení je pro každého

 


Soutěž o tuto knížku, která vzbudila velký a milý zájem, bude rychlá a jednoduchá. Knihu Radky Zaciosové: Vozík a vězení je pro každého získá jeden z vás, který odpoví na otázku, jaká nemoc autorce změnila život a dočasně ji mimo jiné připoutala na vozík.

 

Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na formulář vpravo do 28. ledna 2013 do půlnoci.

Nápovědu najdete v rozhovoru s autorkou, a také v recenzi této knihy.

Cenu věnovalo vydavatelství Eva Holzelová a Nadace T-Soft Eternity, www.nadaceeternity.cz


A ještě, nepište prosím odpovědi do diskuze pod článkem.

Jak již bylo řečeno minule Laughing kdo to udělá, ten dostane přes prsty...

 


 

 

 

Fáze luny

Počasí

Sponzoři

Reklama:

Stránky stvořila

Fáze měsíce

Pisces
Sun in Pisces
Leo
Moon in Leo
5 degrees
Waxing Gibbous Moon
Waxing Gibbous Moon
11 days old
Powered by Saxum

Přihlášení

Nejenmaminkám.cz píše

 • Kniha Josefa Jonáše a Jiřího Kuchaře přináší soubor 88 různých přírodních prostředků, u kterých lze velmi dobře využít jejich přirozené antibiotické i antivirotické účinky. Mnohé z nich najdeme třeba… v kuchyni v regálech s kořením. A jsou to někdy skleničky, do kterých bychom to ve víru všedních dnů ani neřekly. Pojďme se na ně podívat, máte doma účinná antibiotika i antivirotika, aniž to možná tušíte.  

 • Brno je druhé největší město České republiky a můžeme ho považovat za jednu z českých metropolí. Toto označení si bez pochyby zaslouží, protože se jedná o centrum celého jihomoravského regionu a najdeme zde také celou řadu státních i jiných institucí. Brno je rovněž druhé nejlidnatější město. Z toho lze usuzovat, že se jedná o dobré místo pro život. Lidé zde mají vše potřebné po ruce a najdete zde hned několik kvalitních vysokých škol. Brno nabízí také dostatečný počet dobrých pracovních příležitostí. Lidé se tak do Brna nejčastěji stěhují kvůli studiu nebo zaměstnání. Prvním řešením je vždy pronájem bytu Brno.

 • Dopřát si čas od času nějakou tu báječnou sladkost, to přece není žádný hřích. Jistě i vás, vaše manžele a snad nejčastěji vaše děti přepadá neodolatelná chuť na nějakou tu sladkou dobrotu. Dochází vám inspirace, nebo hledáte snadné recepty, které vaše chuťové pohárky maximálně uspokojí? Tak právě s tímto článkem máte vyhráno – přinášíme hned několik zajímavých tipů na super dobroty!

Soutěžní formulář

Kontaktujte nás

Potvrzením tohoto formuláře akceptujete naše podmínky soutěží a informace o ochraně osobních údajů.
powered by fox contact

Domácí čajovna

Tento magazín vzešel z Domácí čajovny, která  byla dlouhé roky zdatným předchůdcem.

Přihlásit

Stáhnout
Srolovat