SOUTĚŽ: Vozík a vězení je pro každého

 


Soutěž o tuto knížku, která vzbudila velký a milý zájem, bude rychlá a jednoduchá. Knihu Radky Zaciosové: Vozík a vězení je pro každého získá jeden z vás, který odpoví na otázku, jaká nemoc autorce změnila život a dočasně ji mimo jiné připoutala na vozík.

 

Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na formulář vpravo do 28. ledna 2013 do půlnoci.

Nápovědu najdete v rozhovoru s autorkou, a také v recenzi této knihy.

Cenu věnovalo vydavatelství Eva Holzelová a Nadace T-Soft Eternity, www.nadaceeternity.cz


A ještě, nepište prosím odpovědi do diskuze pod článkem.

Jak již bylo řečeno minule Laughing kdo to udělá, ten dostane přes prsty...

 


 

 

 

Fáze luny

Počasí

Sponzoři

Reklama:

Stránky stvořila

Již brzy se dočkáte!

Pro chvíle pohody ;)

Vše co jsem pro své uspokojení potřebovala jsem našla na slon.cz

Fáze měsíce

Taurus
Sun in Taurus
Capricorn
Moon in Capricorn
5 degrees
Third Quarter Moon
Third Quarter Moon
20 days old
Powered by Saxum

Přihlášení

Mám zájem o novinky

Nejenmaminkám.cz píše

  • Jedna moje známá si postěžovala, že její chlap je stále „na hromadě". Od jara do podzimu ho bolí hlava z rýmy, posmrkuje, potahuje a kýchá takovým způsobem, že se pod ním dlaždice třesou. Proč se pod ním třesou dlaždice vám hned vysvětlím. Tento pán je totiž povoláním dlaždič. Po většinu roku, s výjimkou mrazivých dní, klečí na holé zemi a činí naše chodníky schůdnějšími a bezpečnějšími. Když je chladno, dováží dělníkům zaměstnavatel na místo ve velké várnici černý čaj.

  • Upřednostňuje koupání v horkých letních dnech v soukromých prostorách? V tom případě jistě dobře víte, že nejen správný výběr venkovního bazénu, ale také volba kvalitních čisticích prostředků k údržbě venkovního bazénu, hraje důležitou roli. Díky bazénovému specialistovi Albixon můžete Vašemu bazénu dopřát tu nejlepší péči, neboť tato společnost se nezabývá pouze prodejen bazénů a vířivek, ale také bazénové chemie. Ta Vám pomůže udržet čistou vodu v bazénu po celou sezónu koupání.

  • Značka Durex, globální lídr a světová jednička v oblasti sexuální pohody, se chystá na oslavy Hodiny Země, které vypuknou v březnu. Vybízíme proto všechny, abyvyužili této příležitosti a spojili se. Zhasněte přitom všechna světla a vypněte všechny své telefony a notebooky.

Soutěžní formulář

Kontaktujte nás

Potvrzením tohoto formuláře akceptujete naše podmínky soutěží a informace o ochraně osobních údajů.
powered by fox contact

Domácí čajovna

Tento magazín vzešel z Domácí čajovny, která  byla dlouhé roky zdatným předchůdcem.

Přihlásit

Stáhnout
Srolovat