SOUTĚŽ: Vozík a vězení je pro každého

 


Soutěž o tuto knížku, která vzbudila velký a milý zájem, bude rychlá a jednoduchá. Knihu Radky Zaciosové: Vozík a vězení je pro každého získá jeden z vás, který odpoví na otázku, jaká nemoc autorce změnila život a dočasně ji mimo jiné připoutala na vozík.

 

Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na formulář vpravo do 28. ledna 2013 do půlnoci.

Nápovědu najdete v rozhovoru s autorkou, a také v recenzi této knihy.

Cenu věnovalo vydavatelství Eva Holzelová a Nadace T-Soft Eternity, www.nadaceeternity.cz


A ještě, nepište prosím odpovědi do diskuze pod článkem.

Jak již bylo řečeno minule Laughing kdo to udělá, ten dostane přes prsty...

 


 

 

 

Fáze luny

Počasí

Sponzoři

Reklama:

Stránky stvořila

Již brzy se dočkáte!

Pro chvíle pohody ;)

Vše co jsem pro své uspokojení potřebovala jsem našla na slon.cz

Fáze měsíce

Taurus
Sun in Taurus
Aquarius
Moon in Aquarius
18 degrees
Third Quarter Moon
Third Quarter Moon
23 days old
Powered by Saxum

Přihlášení

Mám zájem o novinky

Nejenmaminkám.cz píše

  • Velikonoce jsou spojovány s mnoha symboly, a tak se tyto prvky objevují i v dekoracích, které na tyto svátky připravujeme. Velikonoce a jaro jsou spojovány s rozením mláďat a mláďata se často klubou z vajíček, takže vajíčka budou součástí i této naší velikonoční dekorace. Připravíme si velikonoční věneček s vajíčky a peřím, který můžeme využít k přizdobení svátečního stolu anebo jej zavěsit třeba na vstupní dveře.    

  • Známé a rozšířené jsou u nás „dárky do kolébky“ pro novorozené miminko. Neměla by však dárek dostat i jeho vyčerpaná maminka? Jde o uznávanou tradici nebo o výmysl? Chtěly byste nějakou tu pozornost dostat? A jaké dárky jsou vlastně vhodné?

  • Jedna moje známá si postěžovala, že její chlap je stále „na hromadě". Od jara do podzimu ho bolí hlava z rýmy, posmrkuje, potahuje a kýchá takovým způsobem, že se pod ním dlaždice třesou. Proč se pod ním třesou dlaždice vám hned vysvětlím. Tento pán je totiž povoláním dlaždič. Po většinu roku, s výjimkou mrazivých dní, klečí na holé zemi a činí naše chodníky schůdnějšími a bezpečnějšími. Když je chladno, dováží dělníkům zaměstnavatel na místo ve velké várnici černý čaj.

Soutěžní formulář

Kontaktujte nás

Potvrzením tohoto formuláře akceptujete naše podmínky soutěží a informace o ochraně osobních údajů.
powered by fox contact

Domácí čajovna

Tento magazín vzešel z Domácí čajovny, která  byla dlouhé roky zdatným předchůdcem.

Přihlásit

Stáhnout
Srolovat