• A pokud máte zájem o výklad, můžete zvolit některou z těchto cest:

  ZDARMA: Výklad na nějakou jednoduchou otázku, fofr problém nebo zdarma dělám výklady, které následně použiji jako článek na tento web.

  250,-Kč: Výklad širší, s rozebráním současnosti, minulosti, tendence do budoucnosti, odhalení skryté příčiny potíží, vztahy + Vaše otázky. Výklad posílám emailem ve Wordu, komunikace ohledně otázek po emailu nebo facebooku.

  400,-Kč/hodinu: NOVINKA. Kdo chce z mých karet mít opravdu maximum, nabízím také konzultaci po Skypu. Řešit pak můžeme kartami COKOLIV. Hodinku budu k dispozici jen a pouze Vám.

  Doba, kterou mohu být k dispozici po domluvě: po – čt 8-14 hodin, pá – so: nonstop

   Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

   

   


 • Kontakt na redakci a výklady: rpetrickova(zavinac)@centrum.cz 

 • Máme za sebou již tři tématické týdny:

  První byl velmi úspěšný, několik dílů  s ing. Martinem Matoušem o sebeobraně, ten přebral i web TOPVIP.cz.  Dále tu bylo bažení po jídle s Doreen Virtue a týden s vitariánským způsobem života.    Vše najdete ZDE.Smile

   

   

SOUTĚŽ: Vozík a vězení je pro každého

 


Soutěž o tuto knížku, která vzbudila velký a milý zájem, bude rychlá a jednoduchá. Knihu Radky Zaciosové: Vozík a vězení je pro každého získá jeden z vás, který odpoví na otázku, jaká nemoc autorce změnila život a dočasně ji mimo jiné připoutala na vozík.

 

Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na formulář vpravo do 28. ledna 2013 do půlnoci.

Nápovědu najdete v rozhovoru s autorkou, a také v recenzi této knihy.

Cenu věnovalo vydavatelství Eva Holzelová a Nadace T-Soft Eternity, www.nadaceeternity.cz


A ještě, nepište prosím odpovědi do diskuze pod článkem.

Jak již bylo řečeno minule Laughing kdo to udělá, ten dostane přes prsty...

 


 

 

 

Fáze luny

Počasí

Sponzoři

Reklama:

Stránky stvořila

Fáze měsíce

Virgo
Sun in Virgo
Pisces
Moon in Pisces
16 degrees
Full Moon
Full Moon
15 days old
Powered by Saxum

Přihlášení

Nejenmaminkám.cz píše

 • Polovina léta je za námi a před námi je další vidina vlny veder. Stále se mluví o pitném režimu a jeho dodržování v letních vedrech a stále to vypadá, že lidé to vedro podceňují. Při vysokých teplotách se i zdravým lidem může udělat zle. Většina lidí se více potí, mají potíže při větší fyzické zátěži nebo se vlivem horka nemohou věnovat všem aktivitám. Dostatečný pitný režim nám pomůže s lepší adaptací těla na tyto podmínky. Vzhledem k dlouhodobým předpovědím nebude od věci se naučit nějaký pitný režim držet.

 • Každá z nás to zná. Shon kolem dětí, domácnosti, práce, manžela a dalších tisíce drobností nás unavuje a mnohdy padáme na ústa únavou. Mnohdy se o tom dovídáme i z Youtube kanálů našich "vzorů". Stále častěji si ženy uvědomují, že samy některé věci nezvládají a říci to je osvobozující. Pokud poté přistoupí i k řešení vyčerpávající situace, je to pro všechny lehčí.

 • Péče v prvních dvanácti měsících života dá dítěti často mnohem víc pro jeho rozvoj než celých následujících dvanáct let jeho života.  Na to je třeba myslet a dát dítěti co nejvíce své péče a porozumění právě v tomto období. 

Soutěžní formulář

Kontaktujte nás

Potvrzením tohoto formuláře akceptujete naše podmínky soutěží a informace o ochraně osobních údajů.
powered by fox contact

Domácí čajovna

Tento magazín vzešel z Domácí čajovny, která  byla dlouhé roky zdatným předchůdcem.

Přihlásit

Stáhnout
Srolovat